Ieškoti
Rodyti kainas su PVM mokesčiu
Visos kategorijos
    Meniu Uždaryti

    DG99127 DOGOTEKA DOGOdol 45 tabl.

    Gamintojas: Dogoteka

    DOGOdol®

     

    DOGOdol® yra papildomas pašaras šunims ir katėms, kuriam būdingas neuroapsauginis poveikis.

    Neuroprotekcija - tai strategija, kuria siekiama išlaikyti neuroninių ląstelių funkcionalumą. Vis daugiau tyrimų rodo, kad oksidacinis stresas sukelia neurologinius pokyčius. Ypač, kai po jautrių nervinių skaidulų pažeidimo atsirandantys pokyčiai susiję su skausmo receptorių įjautrinimu, dėl kurio atsiranda būdingi neuropatinio skausmo simptomai. Siekiant užtikrinti neuroprotekcinį poveikį, gali būti naudinga naudoti antioksidacinį poveikį turinčias medžiagas. Taip pat tinka po cezario pjūvio ar bet kurios kitos operacijos.

    SKU: 01DOG0105
    Gamintojo dalies numeris: DOGOTEKA DOGOdol 45 tabl.
    EAN: 947099127
    Kiekis sandėlyje: Išparduota

    Aktyviosios medžiagos

    PALMITOILETANOLAMIDAS (PEA) - cheminiu požiūriu PEA yra palmitino rūgšties amidas su etanolaminu. Tai endogeninė molekulė, kurios ypač daug smegenų audiniuose. Jos taip pat yra daugelyje maisto produktų, pavyzdžiui, sojoje, pomidoruose, kiaušiniuose, žemės riešutuose, žirniuose ir kt. PEA sintetinamas endogeniniu lygmeniu po dirgiklių, galinčių sukelti imuninį atsaką; keletas tyrimų parodė, kaip endogeninis PEA kiekis gali pakisti po uždegiminių procesų. PEA pasižymi antioksidacinėmis savybėmis; ląsteliniu lygmeniu tai gali pasireikšti neuroprotekciniu poveikiu.

    NEMUILINAMA AVOKADŲ IR SOJŲ FRAKCIJA – avokadų aliejus ir sojų aliejus, kaip ir visi aliejai, susideda iš vyraujančios sudedamosios dalies, vadinamos „muilinama frakcija“, kurią sudaro trigliceridai, digliceridai ir monogliceridai, ir komponento, vadinamo „nemuilinama frakcija“, kurį sudaro antrinių junginių įvairovė. Nemuilinama aliejaus frakcija yra cheminis komponentas, kuris nereaguoja sąlytyje su kaustine soda, todėl lieka tirpale. (Nemuilinamosios medžiagos yra riebios medžiagos (aliejaus, riebalų, vaško) sudedamosios dalys, kurios, veikiamos šarmu, nesudaro muilo ir lieka netirpios vandenyje, bet tirpsta organiniuose tirpikliuose.) Joje gausu įvairių cheminių komponentų, kurie skiriasi priklausomai nuo aliejaus rūšies. Avokadų aliejuje ji sudaro apie 2-12 % aliejaus ir daugiausia sudaryta iš fitosterolių, terpeno alkoholių, avokatino, lakiųjų rūgščių ir riebaluose tirpių vitaminų, įskaitant vitaminą E; sojų aliejuje ji sudaro apie 2 % aliejaus ir daugiausia susideda iš sojų lecitino ir fitosterolių. Šių dviejų frakcijų grupė yra sudedamojoje dalyje ASU-Avovida®, kuri buvo daugelio tyrimų objektas, kurie išryškino poveikį sveikatai tiek sąnarių, tiek raumenų lygyje, ypač išryškino chondroprotekcinį poveikį. Veikimas, atrodo, yra susijęs su kolageno sintezės padidėjimu sąnarių chondrocituose daugiausia dėl fitosterolių (beta-sitosterolio, beta-sitosterogliukozido, stigmasterolio, kapesterolio), kurie yra vieni pagrindinių ASU-Avovida® komponentų.

    PELKINĖ VINGIORYKŠTĖ (SPIREA (FILIPENDULA) ULMARIA) - - tai daugiametis žolinis augalas, priklausantis rožinių (Rosaceae) šeimai. Savaime auga drėgnose kalnuotose ir kalvotose vietovėse, ypač palei vandens telkinius. Daugiausia naudojamos šio augalo žydinčios viršūnės, kurios renkamos birželio-liepos mėnesiais, kai prasideda žydėjimas. XIX a. pradžioje iš Spirea ulmaria pirmą kartą buvo išskirta salicilo rūgštis, gerai žinomo sintetiniu būdu gaminamo aspirino pirmtakas, kurio pavadinimas kilęs nuo šio augalo. Fitocheminės analizės parodė, kad šio augalo rūšys turi ypač daug polifenolių, įskaitant flavoninius glikozidus ir elagitaninus. In vitro tyrimai parodė, kad Spirea Ulmaria polifenoliai pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, taip pat gali slopinti įvairių imuninio atsako mediatorių, pavyzdžiui, prostaglandino E2 (PGE2) ir tromboksano B2 (TXB2), sintezę.

    FITOSTEROLIAI - tai augaliniai steroliai, kurių ypač gausu augaliniuose aliejuose, riešutuose, ankštinėse daržovėse, sėklose, grūduose, šviežiuose vaisiuose ir daržovėse. Chemiškai jie yra panašūs į cholesterolį, todėl imituodami jo struktūrą dėl sterinio efekto (dėl jo mažėja cheminių reakcijų greitis), jie gali sumažinti jo absorbciją žarnyne, kontroliuodami koncentraciją plazmoje. Per pastaruosius 15 metų keletas tyrimų atskleidė kitas ne mažiau svarbias fitosterolių savybes, įskaitant tam tikrą imuninį aktyvumą. Atrodo, kad jų aktyvumas imuniniu

    lygmeniu daugiausia pasireiškia specifinių limfocitų arba pagalbinių T limfocitų (TH1 ir TH2) lygmenyje, padeda palaikyti normalią jų veiklą ir taip palaiko specifinį imunitetą.

    PLUOŠTINIŲ BOSVELIJŲ (BOSWELLIA SERRATA Roxb. ex Colebr.: - olibanum) ekstraktas: Boswellia serrata yra vidutiniškai arba labai šakotas Burseraceae šeimos medis. Auga sausringose kalnuotose Indijos, Šiaurės Afrikos ir Artimųjų Rytų vietovėse. Naudojama augalo dalis yra sakai, kurie imami įpjaunant medžio kamieną ir laikomi bambukiniame krepšyje, specialiai pagamintame aliejui pašalinti ir sakams sukietėti. (Augalas garsus dėl iš jo sakų gaminamų smilkalų (ladano arba olibano)) Bosvelijos oleoguminių sakų sudėtyje yra apie 30-60 % dervos, 5-10 % eterinių aliejų, o likusią dalį sudaro polisacharidai. Boswellia serrata dervinę dalį daugiausia sudaro mono-, di- ir triterpenai bei penkiaciklinės triterpeninės rūgštys, tokios kaip β-bosvelio rūgštis, acetil-β-bosvelio rūgštis, 11-keto-β-bosvelio rūgštis ir acetil-11-keto-β-bosvelio rūgštis. Tyrimai in vitro ir su gyvūnų modeliais parodė, kad bosvelio rūgštys veikia slopindamos kai kurių imuninio atsako mediatorių, pavyzdžiui, 5-lipoksigenazės fermento ir leukotrienų, skatinančių laisvųjų radikalų žalą, sintezę.

    ALYVMEDŽIO EKSTRAKTAS. Alyvmedis (Olea europea L.) yra vaismedis, auginamas daugelyje pasaulio vietų, tačiau pagrindinė jo auginimo vieta yra Viduržemio jūros regionas. Pagrindinis iš alyvmedžio gaunamas produktas yra aliejus, išgaunamas iš vaisių - mėsingų elipsoidinių arba kiaušinio formos kaulavaisių, sudarytų iš minkštimo, kuriame yra aliejaus, ir sumedėjusio bei raukšlėto kauliuko. Alyvuogių aliejus plačiai tyrinėjamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurias lemia didelis kiekis fenolinių komponentų. Tačiau visų pirma šių medžiagų daugiausia yra alyvuogių lapuose. Fenoliniai junginiai yra antrinės augalų medžiagų apykaitos produktai. Alyvmedžio atveju jie yra reagavimo į patogenų atakas ir atsako į vabzdžių padarytus sužalojimus pasekmė. Alyvmedžiuose nustatytos penkios fenolinių junginių grupės: oleuropeozidai (oleuropeinas ir verbaskosidas); flavonai (luteolino-7-gliukozidas, apigenino-7-gliukozidas, diosmetino-7-gliukozidas, luteolinas ir diosmetinas); flavonoliai (rutinas); flavan-3-aliejus (katechinas) ir fenoliniai dariniai (tirozolis, hidroksitirozolis, vanilinas, vanilo rūgštis ir kavos rūgštis). Fenoliniai junginiai pasižymi antioksidacinėmis savybėmis arba neutralizuoja laisvuosius radikalus. Laisvieji radikalai - tai produktai, kurie susidaro vykstant fiziologinėms cheminėms reakcijoms, kuriose naudojamas deguonis, ir yra labai reaktyvios cheminės medžiagos. Kai šių medžiagų susidaro per daug, ląsteliniu lygmeniu gali būti padaryta oksidacinė pažaida. Toks ląstelių pažeidimas susijęs su padidėjusia lėtinių ligų išsivystymo rizika, todėl manoma, kad antioksidacinį poveikį turinčių medžiagų vartojimas yra naudingas siekiant sumažinti oksidacinę pažaidą.

    VITAMINAS C - tai vandenyje tirpus vitaminas ir yra būtina maisto medžiaga, nes skirtingi žinduoliai jo savarankiškai nesintetina. Daugiausia jo yra augalinės kilmės maisto produktuose, pavyzdžiui, kai kuriuose šviežiuose rūgščiuose vaisiuose (citrusiniuose vaisiuose, ananasuose, braškėse, vyšniose ir kt.), šviežiose daržovėse (salotose, cikorijose, špinatuose, brokoliuose, kopūstuose, pomidoruose, paprikose ir kt.) ir gumbavaisiuose (bulvėse). Tai stiprus antioksidantas ir biosintezės bei genų reguliavimo fermentų šeimos kofaktorius. Vitaminas C prisideda prie imuninės apsaugos palaikydamas įvairias įgimtosios ir adaptyviosios imuninės sistemos ląstelių funkcijas. Jis atlieka svarbų vaidmenį kaip epitelio barjeras prieš patogenus ir skatina odos deguonies radikalų šalinimo aktyvumą, taip galimai apsaugodamas nuo aplinkos oksidacinio streso. Vitaminas C kaupiasi fagocitinėse ląstelėse, pavyzdžiui, neutrofiluose, ir gali sustiprinti chemotaksį, fagocitozę ir reaktyvių deguonies formų susidarymą, o galiausiai - mikrobų naikinimą. Jis taip pat dalyvauja ląstelių apoptozės mechanizme ir makrofagams pašalinant išsekusius neutrofilus iš infekcijos vietų, taip sumažinant nekrozę ir galimą audinių pažeidimą. Vitamino C vaidmuo specifinių arba vadinamojo adaptyviojo imuniteto ląstelių lygmenyje yra mažiau aiškus, tačiau kai kurie tyrimai parodė, kad vitaminas C pagerina B ir T ląstelių (specifinių imuniteto ląstelių) diferenciaciją ir proliferaciją, tikriausiai dėl jo genų reguliavimo poveikio. Vitamino C trūkumas gali lemti sumažėjusį imunitetą. Todėl vitamino C papildai gali būti ypač tinkami imuninėms funkcijoms palaikyti.

    Sudėtis

    Palmitoiletanolamidas (PEA) 16%, maltodekstrinas, kalcio karbonatas, hidrolizuoti gyvūninės kilmės baltymai (iš vištienos), nemuilinama avokado ir sojos frakcija (ASU-Avovida®) 6%, vaistažolių perdirbimo produktai: (Spirea ulmaria L. * milteliai ) 4%, fitosteroliai * 3%, magnio stearatas.

    Priedai 1 kg: Technologiniai priedai: mikrokristalinė celiuliozė, nusodinta silicio rūgštis ir išdžiovinta; kvapioji medžiaga: Boswellia serrata Roxb. ex Colebr .: Olibanum ekstraktas * 50 000 mg, Olea europaea L .: alyvmedžių ekstraktas 50 000 mg, vitaminai, provitaminai ir chemiškai tiksliai apibrėžtos panašaus poveikio medžiagos: vitaminas C (20 000 mg)

     

    Vienoje 1000 mg tabletėje yra:

    Palmitoiletanolamidas (PEA) 160 mg

    Nemuilinama avokadų ir sojų frakcija (ASU-Avovida®) 60 mg

    Spirea ulmaria milteliai 40 mg

    Fitosteroliai 30mg

    Boswellia serrata Roxb. ex Colebr .: Olibano - pluoštinių bosvelijų ekstraktas 500 mg

    Olea europaea L .: alyvmedžių ekstraktas 500 mg

    Vitaminas C 200 mg

     

    Dozės ir naudojimo būdas

    Katės ½ tabletės

    Šunys iki 10 kg - 1 tabletė

    Šunys 10-20 kg - 2 tabletės

    Šunys 20-30 kg - 3 tabletės

    Šunys 30-40 kg - 4 tabletės

    Šunys virš 40 kg - 5 tabletės

    Įmaišykite į gyvūno pašarą arba sušerkite tiesiai į snukį, maždaug 7-10 dienų iš eilės. Jei reikia, pakartokite dar 10 dienų ir tęskite tol, kol prireiks.

     

    Pakuotė: DOGOdol® 45 tabletės

     

     

     

    *
    *
    *